Když vstoupíte do našeho salonu v Praze, zasáhne Vás vlna příjemné a klidné atmosféry, která ve Vás přeroste, pokud budete chtít, v erotické napětí. Setkáte se s našimi krásnými masérkami.

Budete si moc vybrat ze čtyř masážních studií. V největším je k dispozici vířivka s chromoterapií v jiném zase kvalitní infrasauna. Všechny pokoje mají samostatné dlážděné prostorné sprchové boxy. Masážní lůžka na salonu RELAX ANGEL jsou vyhřívaná. Během masáže můžete volit intenzitu tepla.

Masérka Vám nabídne na začátku masáže společnou sprchu. Doporučujeme tuto možnost využít, je to první příjemný krok v postupném uvolňování těla i mysli.

Nabídneme Vám výběr z následujících masáží:

EROTICKÁ MASÁŽ
Erotická masáž neboli smyslná masáž, je použití masážních technik k dosažení nebo zvýšení sexuálního vzrušení v erotogenních zónách těla. Erotické masáže byly velmi dlouhou dobu používány pro léčebné účely. Erotické masáže mohou být použity jako sexuální terapie, která je prostředkem k povzbuzení libida nebo ke zvýšení schopnosti člověka, pozitivně reagovat na smyslové podněty. V některých případech může být erotická masáž forma předehry bez sexuálního uspokojení, které je určeno ke zvýšení citlivosti jednotlivce. V ostatních případech může být erotická masáž použita odborně k pomoci mužům, s řešením problému předčasné ejakulace. Používané metody mohou naučit příjemce uvolnit svalstvo své pánve a tím prodloužit vzrušení a zvýšit tak potěšení. (Zdroj Wikipedie.)

TENGA MASÁŽ
Tato masáž využívá japonské „hračky“ pro muže. Jde o silikonové vajíčko s otvorem na širším konci vajíčka. Je vyrobené z lékařského silikonu a téměř okamžitě se přizpůsobí teplotě těla, takže máte pocit tepla, který umocňuje příjemné prožitky. Vajíčko si můžete vybrat z několika typů. Každý typ simuluje různou strukturu ženské vagíny. Věděli jste, že tak, jak se od sebe liší mužské penisy, tak se také liší vagíny? Tato vajíčka Vám umožní vyzkoušet si všechny hlavní rozdíly. Tak proč to nezkusit?
TENGA EGG
TENGA

TANTRA OLEJOVÁ MASÁŽ
Význam slova „tantra“ se dá přeložit jako tkanivo" nebo "pavučina" ve smyslu složité struktury. Původně se jednalo o intimní rituál, který měl mít především spirituální a léčivý význam. Tantrická masáž je součástí učení neotantry, která spojuje sexualitu se spiritualitou. Technika tantrické masáže je založena na láskyplných a léčivých dotecích. Je to velmi smyslný rituál, který rozproudí energii celého těla a naplní jej vzrušením a něhou. Součástí tantrické masáže je masáž joni a lingamu, což jsou různé druhy doteku, od úplně jemných až po dynamické. Patří do ní i masáž hlavy a uší, omývání horkými ručníčky, použití speciálních aroma-terapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů. Díky tantrické masáži člověk přestává prožívat orgasmus pouze ve svých genitáliích, ale přenese jej jako hluboký, naplňující pocit do celého těla.

 

Kromě bezprostředních účinků na tělo i psychiku přináší především hluboký zážitek, který si člověk může přenést do svého vlastního sexuálního života. Tantrická masáž poskytuje nástroj jak se postupně zbavit negativních emocí jako je žárlivost, vlastnictví či vina. Z fyziologických účinků má pozitivní vliv při předčasné ejakulaci, či poruchách erekce, přílišném množství stresu a celkovém napětí těla vlivem přepracovanosti. Pomáhá k větší propojenosti a celistvosti těla a ducha.

OLEJOVÁ BODY-TO-BODY MASÁŽ
Zjednodušeně řečeno - Masáž celým tělem. Masáž začíná obdobně jako klasická masáž celého těla, postupně se ale zcela nahá masérka stále více dotýká partnera různými částmi svého těla a využívá je k vlastní masáži. Nakonec se k masáži použijí všechny části těla masérky a dochází k intenyivním tření těl. Jde o vůbec nejkontaktnější masáž vůbec.

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Při této masáži jde především o hluboké uvolnění mysli. Masáž se provádí v pološeru, jen při minimálním osvětlení svíčkou. Klidná a pomalá hudba navozuje atmosféru klidu a míru. Jemné dotyky a hlazení po celém těle jsou dominantní technikou této masáže. Cílem je maximální hluboká relaxace těla i mysli.  


OLEJOVÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ
Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit masírovaného jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit únavy a přispět k zotavení. Technika roztírání v sobě zahrnuje hmaty, pomocí nichž dochází k uvolnění srostlých tkání a kloubního vaziva. Provádí se patkou dlaně, špetkou, pěstí a palci. Tyto hmaty jsou vhodné zejména k masáži v okolí kloubů a plochých svalů.


MASÁŽ PROSTATY
Prostata je označována za mužský bod G. Při masáži lze přistoupit buď k její vnější stimulaci přes hráz či k vnitřní přes řitní otvor. Pro mnoho mužů je její dráždění sexuálně stimulující.. Při intenzivní stimulaci prostaty může nicméně dojít k orgasmu i zcela bez stimulace penisu. K orgasmu může dojít i bez vyvrcholení. K masáži prostaty lze použít i speciální erotické pomůcky, které mohou být vibrační i nevibrační.

 


Doporučujeme vyzkoušet:
 - Masáž ve vířivce s jednou nebo dvěmi masérkami!

 - Před masáží prohřát tělo v infra sauně.
 - Double erotická masáž - dvě masérky.
 - VIP Erotická masáž -  provádějí
tři masérky!

Extra tip!! - Erotická masáž ve vířivce!
.