V našem saloně je také možné  vyzkoušet originální NURU masáž s použitím NURU gelu.

 
NURU MASÁŽ
Nuru masáž je druh mimořádně smyslné erotické masáže v angličtině označovaný jako „body-to-body“ masáž nebo „body slide“ masáž. Provádí se za pomocí Nuru gelu a dochází při ní o tření těl o sebe navzájem. Nuru Gel má nejlepší účinky, když jsou oba aktéři mokří. Proto doporučujeme začít masáž společnou dlouhou koupelí nebo horkou sprchou, kterou můžete pojmout jako předehru k vlastní masáži. Po koupeli se neutírejte! Abyste dosáhli co nejlepších účinků masáže, je vhodné, abyste byli mokří.
  
 
NURU MASÁŽ PLATINUM
Tato masáž je zvláštní použitím speciální platinové edice NURU GELu, který je dle výrobce 2-3 krát kluzčí a hustší než standartní NURU gely. Tento gel je drahý a proto je potřeba si za jeho použití připlatit.
Plus 250,- Kč za osobu
 
Co je NURU gel?

NURU Gel je mimořádně kluzký masážní gel na vodní bázi původem z Japonska, který je vyroben z výtažků hlubinných mořských řas nori. Nuru v japonštině znamená „kluzký“. Gel je bezbarvý, bez chuti a zápachu a nelepí. Nuru Gel se používá k Nuru masáži, což je druh erotické masáže v angličtině označovaný jako „body-to-body“ masáž nebo „body slide“ masáž. Tento druh masáže je velmi populární v Asii, ale v posledních letech se velice rychle rozšířil i do Evropy a USA.