Naše masérky pro Vás vybraly ty nejlepší masážní oleje. 

Jaké oleje můžete pro masáž zvolit?

 

Základní regenerační masážní olej

Masážní olej určený svou kompozicí k celkové regeneraci. Olej používáme ke kvalitnímu prokrvení kůže a podkoží. Vhodné použití je na unavené svaly a pohmožděniny. Olej je neutrální bez jakékoli vůně. Olej je lékařsky certifikovaný. 100% anti-alergenní. Tento olej je užívaný pro přípravu léčiv, jako základ celé řady léků. Jeho neutralita vůči lidské pokožce je 100%ní.Skořicový masážní olej – Cinnamomum Zeylanicum (Odbourává tukové buňky - hubnete při masáži.)

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest.

Indikace byliny:
•urychluje odbourávání tukových buněk
•bez omezení věkem

Kontraindikace: Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.Mandlový s čokoládou - masážní olej (Afrodiziakální - posílí Vaše libido.)

Kakaové boby a z nich získávané kakaové máslo je pro naši pokožku cenným zdrojem celé řady vitamínů a minerálů. Extrakt z čokolády prokrvuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Zabraňuje vysoušení a navrací pokožce pružnost. Čokoláda má velice silný antioxidační účinek. Aroma čokolády tlumí projevy stresu a vyhledávaná je i pro své afrodiziakální účinky. V kombinaci s luxusním mandlovým olejem naši pleť optimálním způsobem vyživuje a „rozmazluje“. Olej je možné použít k masáži, ale i do osvěžující koupele.


Indikace byliny:
•lepší prokrvení
•zvláčňuje pokožku
•antioxidant
•bez omezení věkem

Kontraindikace: Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.Mandlový s citronovou trávou olej

Citronová tráva patří mezi tradiční léčivky s aromaterapeutickým účinkem. Citronová tráva zvyšuje schopnost koncentrovat se, napomáhá snížit horečku a tlumí bolest svalů a kloubů. Celkově uklidňuje a mírně snižuje krevní tlak. Pozitivně ovlivňuje trávení, zlepšuje stav mazových žláz a odpuzuje komáry. Mandlový olej patří mezi luxusní kosmetické oleje zlepšující kvalitu pokožky. Olej je možné použít k masáži, ale i do osvěžující koupele.

Je možné aplikovat olej i přímo na tělo těsně před koupelí.

Indikace byliny:
•napomáhá koncentrovat
•snižuje teplotu
•tlumí bolest svalů
•bez omezení věkem

Kontraindikace: Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.